DSC05418Не забороняти, а направляти,
Не керувати, а співкерувати,
Не примушувати, а переконувати,
Не командувати, а організовувати

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смолярі
   Посада: вчитель біології
   Освіта: вища, Волинський національний університет ім. Лесі Українки
   Педагогічний стаж: 8 років
   Кваліфікаційна категорія: друга

     Доля дарувала мені велике щастя бути вчителем. Моя мета – підтримати в учнів жагу до знань, розвинути і зберегти, вселити віру в себе, в свої сили. У навчанні не повинно бути нещасних дітей — дітей, душу яких пригнічує думка, що вони ні на що не здатні. Найбільшою нагородою для мене є досягнення вихованців і відчуття того, що ти допоміг становленню ЛЮДИНИ.
   Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось головна змістова лінія, що проходить через мою педагогічну діяльність. Робота вчителя – це безмежне поле, на якому потрібно завзято та наполегливо працювати. Щодня пошук, щодня несподіванки, то прикрі, то кумедні, щодня – відкриття, які неможливі без натхнення.
  Особистим прикладом, поведінкою, способом життя намагаюсь побудувати такі взаємовідносини у шкільному колективі, щоб кожна дитина відчула свою значущість, потрібність, адже кожен учень – це унікальна особистість із своїми перевагами та недоліками.
   Не сковувати дитину, а звільняти; не згинати на догоду своїм уявленням, а розпрямляти; не стримувати, а підтримувати; дати всі можливості для фантазії, уявлень, відкриттів!

SkripkaПрагни! Розвивайся! Досягай!

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Стара Гута
   Посада: вчитель біології
   Освіта: вища, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки
   Педагогічний стаж: 8 років
   Кваліфікаційна категорія: перша

      Досвідчений, ерудований, креативний педагог, який всі свої сили спрямовую на розвиток природних задатків дітей і створюю сприятливі умови для їх діяльності. Моя робота – улюблений спосіб пізнання творчості, спілкування, самовираження. Мої учні – мої однодумці, що довірили у мені частку своєї долі. Всім цим мені потрібно розпорядитися мудро й точно.

Новый рисунокСкільки б ти не жив, усе життя слід навчатися

   Місце роботи: Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія" смт Стара Вижівка
   Посада: вчитель біології
   Освіта: вища, Волинський Державний університет ім. Лесі Українки
   Педагогічний стаж: 17 років
   Кваліфікаційна категорія: вища

    Життя вчителя вимірюється шкільними дзвінками: святковими першими і трохи сумними останніми, залишаючи спогади про дорогих школярів. Випускники розлітаються, а він, учитель, так і стоїть на початку усіх доріг, благословляючи на добро, на щастя.
      Шкільними дзвінками міряю своє життя. Добра, справедлива, чесна, вмію допомогти, підтримати, щиро висловити свою думку. Виховання і навчання майбутнього покоління є головним у роботі і житті. Переконана, що тільки взаємна зацікавленість учня та вчителя, їх співпраця і співдружність дають очікувані результати. Люблю дітей і розумію дитячу натуру, умію зацікавити та добитись уваги всіх учнів.
    Нелегко щодня віддавати своє серце дітям, але без цього не буває Вчителя.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net