This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

DemchukВеликий той учитель, хто виконує на ділі те, чого навчає

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Седлище
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Рівненський Державний Гуманітарний університет
   Педагогічний стаж: 5 років
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

      Хотіла я бути вчителем з дитинства? Скоріше це бажання прийшло непомітно. Спочатку з'явилася любов до математики і точних наук, а потім можливість пояснювати матеріал однокласникам. Було дуже приємно, що моя робота комусь потрібна. Я відчувала себе важливою частиною класу. Мене тішила похвала, як не соромно в цьому зізнаватися. Це приємно, коли тебе хвалять та цінують те, що ти робиш. Усе це спонукало мене замислитися над своєю педагогічною діяльністю.
      Я розпочала свій вчительський шлях, ще навчаючись у коледжі на останньому курсі. Прийшовши відразу працювати в Седлищенську школу, я поринула у справжнє життя вчителя. Звичайно, спочатку я трохи хвилювалася. Адже потрібно не просто побудувати урок, а провести його так, щоб навчити і зацікавити учня. Тоді розпочались мої педагогічні пошуки, часто зверталася за порадою до досвідчених учителів, опрацьовувала багато літератури, а часто просто спостерігала, думала й робила висновки. Бачила помилки інших вчителів, запам'ятовувала їх, щоб не помилятися самій.
      Мені дуже пощастило: я викладаю цікавий предмет інформатику. Усім відомо, що діти обожнюють комп’ютери, які є майже в кожного вдома, навіть Інтернет. З іншого боку  це дуже складно: треба іти завжди в ногу з учнями, а хочеться на крок уперед, ось чому я не зупиняюсь на досягнутому, перебуваю у постійному творчому русі.

 

BilitskaПідготуй учня, в якого можеш вчитися сам

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смолярі
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука, м. Рівне
   Педагогічний стаж: 2 роки
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Інтернет-ресурс: http://oksanabilytska.blogspot.com/

      Педагог, учитель, вихователь  це та людина, якій довіряють найцінніше і найдорожче дітей, свою надію, своє майбутнє. Доля учнів в руках педагога, в його золотому серці, адже саме він має бути джерелом морального і пізнавального зростання своїх вихованців. Жодна інша професія не ставить таких вимог до людини, як професія учителя. Саме педагог зобов’язаний бути яскравою, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої моралі і культури.
     Моє педагогічне кредо «Підготуй учня, в якого можеш вчитися сам».
Мені, як і кожному вчителю, приємно бачити на уроці допитливі оченята учнів, їхні підняті руки, чути гору питань. Головне на уроці атмосфера праці, довіра учня до вчителя і повага вчителя до учня. В оцінюванні  це чесність і порядність, що є запорукою успішного просування у навчанні.
    Працюючи 2 роки у школі, розумію: щоб бути сучасним учителем, потрібно завжди вчитися, постійно бути у творчому пошуку. При цьому я ставлю себе до рівня учня, його рівня сприйняття, розкриваю матеріал з учнівською допомогою, роблю так, щоб кожен учень відчув себе значущою частинкою уроку. А з цього починається становлення Людини, коли дитина знає, що вона потрібна не тільки рідним, а й ще комусь.
     Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисна. Почуваюся щасливою, коли в дитини загоряються цікавістю оченята, коли я бачу, що в дитячій голівці народжується ідея, коли дитина з радістю поспішає вранці до школи. Впевнена, що вчителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, вчитель це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям.

KalichukНіколи не зупинятися на досягнутому, бо життя - це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед

    Місце роботи: навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія" смт Стара Вижівка
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Воронежський державний педагогічний університет
   Педагогічний стаж: 12 років
   Кваліфікаційна категорія: перша

Інтернет-ресурс: http://irynavisv.blogspot.com


Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як учням віддаєш усе найкраще,
То сам сягнеш нової висоти
І. Драч

      Я вчитель… Це надзвичайно складна, але в той же час важлива діяльність. На мою думку, робота в школі вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил. Учитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності кожного учня та допомогти їх виявити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має від природи свій неперевершений та дивовижний талант. Головне допомогти розкритися здібностям вихованця. Навіть у найпохмуріші часи вчитель має залишатися прагматичним оптимістом, має допомагати втілювати мрії своїх учнів, формувати нових членів суспільства, які матимуть активну громадянську позицію, стануть успішними в європейській Україні.
      Кожен день у школі неповторний, його неможливо до кінця передбачити й спланувати. Разом з дітьми проживаю і переживаю все, що відбувається тут щодня, поєднуючи творчість у підготовці до уроків і позакласну роботу з предмета. Аналізуючи свою діяльність, розумію, що з одного боку знаю достатньо, а з іншого ще багато чого потрібно навчитися, багато чого зрозуміти.
      Особистість педагога це частина суспільства, яка не має втрачати свою індивідуальність під впливом згубних зовнішніх впливів. Тільки вперед, розвиваючись і прагнучи до позитивного, нового, захоплюючого, цікавого.

 

Pirozik

Гарний лише той учитель, у якому ще не вмер учень

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Чевель
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Луцький національний технічний університет
   Педагогічний стаж: 4 роки
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

   Інтернет-ресурс: http://chevel-zosh.volyn.sch.in.ua/

      Я педагог. Від моєї діяльності значною мірою залежить майбутнє нашої країни. Адже я навчатиму і виховуватиму кілька поколінь учнів. Тому вже сьогодні я прагну зрозуміти себе та інших, у своїй роботі звертаю увагу на особистісно зорієнтовану модель навчання та виховання школярів, постійно прагну фахового і особистісного самовдосконалення.
      «Вчитель повинен знати все і ще трішки» жартують мої вихованці. В цьому жарті є немала доля істини. Адже відмінне знання предмету, який я викладаю, елементарна і необхідна вимога.
      Домагаюся, щоб учні з бажанням відвідували мої уроки, бо улюблений предмет засвоюється в десять разів продуктивніше. Для цього мені потрібна не тільки спеціальна підготовка і загальна ерудиція, але й гнучкість мислення, я намагаюсь творчо підходити до вирішення пізнавальних і практичних завдань.
      Кожен мій вчинок, кожна дія, кожне слово, жест, погляд, вираз обличчя є осмисленим і вагомим, тому що я педагог, я особистість, я авторитет для вихованців. Так, як тато віддає все найкраще дітям, так і я вкладаю свою душу в учнів.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net