Pirozik

Гарний лише той учитель, у якому ще не вмер учень

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Чевель
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Луцький національний технічний університет
   Педагогічний стаж: 4 роки
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

   Інтернет-ресурс: http://chevel-zosh.volyn.sch.in.ua/

      Я педагог. Від моєї діяльності значною мірою залежить майбутнє нашої країни. Адже я навчатиму і виховуватиму кілька поколінь учнів. Тому вже сьогодні я прагну зрозуміти себе та інших, у своїй роботі звертаю увагу на особистісно зорієнтовану модель навчання та виховання школярів, постійно прагну фахового і особистісного самовдосконалення.
      «Вчитель повинен знати все і ще трішки» жартують мої вихованці. В цьому жарті є немала доля істини. Адже відмінне знання предмету, який я викладаю, елементарна і необхідна вимога.
      Домагаюся, щоб учні з бажанням відвідували мої уроки, бо улюблений предмет засвоюється в десять разів продуктивніше. Для цього мені потрібна не тільки спеціальна підготовка і загальна ерудиція, але й гнучкість мислення, я намагаюсь творчо підходити до вирішення пізнавальних і практичних завдань.
      Кожен мій вчинок, кожна дія, кожне слово, жест, погляд, вираз обличчя є осмисленим і вагомим, тому що я педагог, я особистість, я авторитет для вихованців. Так, як тато віддає все найкраще дітям, так і я вкладаю свою душу в учнів.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net