This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

KalichukНіколи не зупинятися на досягнутому, бо життя - це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед

    Місце роботи: навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія" смт Стара Вижівка
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Воронежський державний педагогічний університет
   Педагогічний стаж: 12 років
   Кваліфікаційна категорія: перша

Інтернет-ресурс: http://irynavisv.blogspot.com


Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як учням віддаєш усе найкраще,
То сам сягнеш нової висоти
І. Драч

      Я вчитель… Це надзвичайно складна, але в той же час важлива діяльність. На мою думку, робота в школі вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил. Учитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності кожного учня та допомогти їх виявити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має від природи свій неперевершений та дивовижний талант. Головне допомогти розкритися здібностям вихованця. Навіть у найпохмуріші часи вчитель має залишатися прагматичним оптимістом, має допомагати втілювати мрії своїх учнів, формувати нових членів суспільства, які матимуть активну громадянську позицію, стануть успішними в європейській Україні.
      Кожен день у школі неповторний, його неможливо до кінця передбачити й спланувати. Разом з дітьми проживаю і переживаю все, що відбувається тут щодня, поєднуючи творчість у підготовці до уроків і позакласну роботу з предмета. Аналізуючи свою діяльність, розумію, що з одного боку знаю достатньо, а з іншого ще багато чого потрібно навчитися, багато чого зрозуміти.
      Особистість педагога це частина суспільства, яка не має втрачати свою індивідуальність під впливом згубних зовнішніх впливів. Тільки вперед, розвиваючись і прагнучи до позитивного, нового, захоплюючого, цікавого.

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net