This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

BilitskaПідготуй учня, в якого можеш вчитися сам

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смолярі
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука, м. Рівне
   Педагогічний стаж: 2 роки
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Інтернет-ресурс: http://oksanabilytska.blogspot.com/

      Педагог, учитель, вихователь  це та людина, якій довіряють найцінніше і найдорожче дітей, свою надію, своє майбутнє. Доля учнів в руках педагога, в його золотому серці, адже саме він має бути джерелом морального і пізнавального зростання своїх вихованців. Жодна інша професія не ставить таких вимог до людини, як професія учителя. Саме педагог зобов’язаний бути яскравою, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої моралі і культури.
     Моє педагогічне кредо «Підготуй учня, в якого можеш вчитися сам».
Мені, як і кожному вчителю, приємно бачити на уроці допитливі оченята учнів, їхні підняті руки, чути гору питань. Головне на уроці атмосфера праці, довіра учня до вчителя і повага вчителя до учня. В оцінюванні  це чесність і порядність, що є запорукою успішного просування у навчанні.
    Працюючи 2 роки у школі, розумію: щоб бути сучасним учителем, потрібно завжди вчитися, постійно бути у творчому пошуку. При цьому я ставлю себе до рівня учня, його рівня сприйняття, розкриваю матеріал з учнівською допомогою, роблю так, щоб кожен учень відчув себе значущою частинкою уроку. А з цього починається становлення Людини, коли дитина знає, що вона потрібна не тільки рідним, а й ще комусь.
     Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисна. Почуваюся щасливою, коли в дитини загоряються цікавістю оченята, коли я бачу, що в дитячій голівці народжується ідея, коли дитина з радістю поспішає вранці до школи. Впевнена, що вчителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, вчитель це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net