BilitskaПідготуй учня, в якого можеш вчитися сам

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смолярі
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука, м. Рівне
   Педагогічний стаж: 2 роки
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Інтернет-ресурс: http://oksanabilytska.blogspot.com/

      Педагог, учитель, вихователь  це та людина, якій довіряють найцінніше і найдорожче дітей, свою надію, своє майбутнє. Доля учнів в руках педагога, в його золотому серці, адже саме він має бути джерелом морального і пізнавального зростання своїх вихованців. Жодна інша професія не ставить таких вимог до людини, як професія учителя. Саме педагог зобов’язаний бути яскравою, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої моралі і культури.
     Моє педагогічне кредо «Підготуй учня, в якого можеш вчитися сам».
Мені, як і кожному вчителю, приємно бачити на уроці допитливі оченята учнів, їхні підняті руки, чути гору питань. Головне на уроці атмосфера праці, довіра учня до вчителя і повага вчителя до учня. В оцінюванні  це чесність і порядність, що є запорукою успішного просування у навчанні.
    Працюючи 2 роки у школі, розумію: щоб бути сучасним учителем, потрібно завжди вчитися, постійно бути у творчому пошуку. При цьому я ставлю себе до рівня учня, його рівня сприйняття, розкриваю матеріал з учнівською допомогою, роблю так, щоб кожен учень відчув себе значущою частинкою уроку. А з цього починається становлення Людини, коли дитина знає, що вона потрібна не тільки рідним, а й ще комусь.
     Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисна. Почуваюся щасливою, коли в дитини загоряються цікавістю оченята, коли я бачу, що в дитячій голівці народжується ідея, коли дитина з радістю поспішає вранці до школи. Впевнена, що вчителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, вчитель це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net