DemchukВеликий той учитель, хто виконує на ділі те, чого навчає

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Седлище
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Рівненський Державний Гуманітарний університет
   Педагогічний стаж: 5 років
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

      Хотіла я бути вчителем з дитинства? Скоріше це бажання прийшло непомітно. Спочатку з'явилася любов до математики і точних наук, а потім можливість пояснювати матеріал однокласникам. Було дуже приємно, що моя робота комусь потрібна. Я відчувала себе важливою частиною класу. Мене тішила похвала, як не соромно в цьому зізнаватися. Це приємно, коли тебе хвалять та цінують те, що ти робиш. Усе це спонукало мене замислитися над своєю педагогічною діяльністю.
      Я розпочала свій вчительський шлях, ще навчаючись у коледжі на останньому курсі. Прийшовши відразу працювати в Седлищенську школу, я поринула у справжнє життя вчителя. Звичайно, спочатку я трохи хвилювалася. Адже потрібно не просто побудувати урок, а провести його так, щоб навчити і зацікавити учня. Тоді розпочались мої педагогічні пошуки, часто зверталася за порадою до досвідчених учителів, опрацьовувала багато літератури, а часто просто спостерігала, думала й робила висновки. Бачила помилки інших вчителів, запам'ятовувала їх, щоб не помилятися самій.
      Мені дуже пощастило: я викладаю цікавий предмет інформатику. Усім відомо, що діти обожнюють комп’ютери, які є майже в кожного вдома, навіть Інтернет. З іншого боку  це дуже складно: треба іти завжди в ногу з учнями, а хочеться на крок уперед, ось чому я не зупиняюсь на досягнутому, перебуваю у постійному творчому русі.

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net