This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

DemchukВеликий той учитель, хто виконує на ділі те, чого навчає

   Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Седлище
   Посада: вчитель інформатики
   Освіта: вища, Рівненський Державний Гуманітарний університет
   Педагогічний стаж: 5 років
   Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

      Хотіла я бути вчителем з дитинства? Скоріше це бажання прийшло непомітно. Спочатку з'явилася любов до математики і точних наук, а потім можливість пояснювати матеріал однокласникам. Було дуже приємно, що моя робота комусь потрібна. Я відчувала себе важливою частиною класу. Мене тішила похвала, як не соромно в цьому зізнаватися. Це приємно, коли тебе хвалять та цінують те, що ти робиш. Усе це спонукало мене замислитися над своєю педагогічною діяльністю.
      Я розпочала свій вчительський шлях, ще навчаючись у коледжі на останньому курсі. Прийшовши відразу працювати в Седлищенську школу, я поринула у справжнє життя вчителя. Звичайно, спочатку я трохи хвилювалася. Адже потрібно не просто побудувати урок, а провести його так, щоб навчити і зацікавити учня. Тоді розпочались мої педагогічні пошуки, часто зверталася за порадою до досвідчених учителів, опрацьовувала багато літератури, а часто просто спостерігала, думала й робила висновки. Бачила помилки інших вчителів, запам'ятовувала їх, щоб не помилятися самій.
      Мені дуже пощастило: я викладаю цікавий предмет інформатику. Усім відомо, що діти обожнюють комп’ютери, які є майже в кожного вдома, навіть Інтернет. З іншого боку  це дуже складно: треба іти завжди в ногу з учнями, а хочеться на крок уперед, ось чому я не зупиняюсь на досягнутому, перебуваю у постійному творчому русі.

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net