boberУ 2016-2017 н.р. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер» для учнів 1-11 класів відбувся на базі Львівського фізико-математичного ліцею 6-8 листопада 2016 року

   Координатор конкурсу в Україні -Ростислав Шпакович, викладач Львівського фізико-математичного ліцею. У Волинській області  регіональним координатором є Соловей Ірина Василівна, методист ЦНТТУМ. У Старовижівському районі проводить конкурс районний методичний кабінет (координатор - Грабовець Віктор Каленикович, методист РМК).

   Перший конкурс був проведений у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн – Австрія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія - утворили Міжнародну Спільноту «Бобер» Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп'ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою.

   У 2007 році Україна вперше взяла участь в роботі щорічного зібрання Міжнародної Спільноти «Бобер». 
   У 2008 році конкурс стартував і в Україні!!! У жовтні-листопаді на сайті Львівського фізико-математичного ліцею була розміщена демоверсія українського конкурсу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з середовищем та типовими завданнями конкурсу. Це середовище, розроблене випускником ЛФМЛ Тарасом Шпотом, отримало схвальні відгуки від наших закордонних друзів за його компактність та широкі можливості представлення різноманітних типів завдань. А 21 грудня відбувся перший український конкурс, в якому взяли участь 1429 учнів 5-11 класів.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net