mal1Сьогодення та реалії освіти об’єднали нас для спільної розмови про вчителя та про школу, про новації та досвід. Ці теми актуальні споконвічно для педагогічного загалу. І серед тих освітян, які прагнуть по-справжньому перетворити свої знання у дію, перевести концептуальне бачення інноваційних педагогічних процесів у практичну площину - педагоги Старовижівщини. Освітянська спільнота району – це 684 педагоги.

   Наші вчителі працюють на засадах креативної педагогіки. Наші школи поєднані в єдиний освітній простір розумінням якісної освіти, усвідомленням вагомої ролі творчого вчителя та творчого учня у педагогічному процесі. Проведення різноманітних за формою та змістом методичних заходів районним методичним кабінетом суттєво впливає на розвиток сучасного стилю педагогічного мислення.

     У школах району навчається 3674 дітей. Системною та результативною на рівні окремого навчального закладу та на рівні району є організація роботи з обдарованими дітьми. Районний учнівський елітарний клуб «Олімп» об’єднує переможців та призерів обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, змагань, олімпіад, турнірів. До «Золотого фонду Старовижівщини» щорічно заноситься до 60 номінантів у 4 номінаціях.

    У нас є досягнення. У нас є результат. Ми маємо спільне бачення стратегії розвитку навчального закладу. Якщо ми прагнемо рухатися до якісної освіти, ми маємо довестити, що вона є на Старовижівщині!

     Успіхів нам усім у спільній роботі! Нових вражень! Приємних відкриттів!

     Запрошуємо всіх відвідувачів сайту до конструктивного та професійного діалогу!

 

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net