This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

   

mal1Сьогодення та реалії освіти об’єднали нас для спільної розмови про вчителя та про школу, про новації та досвід. Ці теми актуальні споконвічно для педагогічного загалу. І серед тих освітян, які прагнуть по-справжньому перетворити свої знання у дію, перевести концептуальне бачення інноваційних педагогічних процесів у практичну площину - педагоги Старовижівщини. Освітянська спільнота району – це 684 педагоги.

   Наші вчителі працюють на засадах креативної педагогіки. Наші школи поєднані в єдиний освітній простір розумінням якісної освіти, усвідомленням вагомої ролі творчого вчителя та творчого учня у педагогічному процесі. Проведення різноманітних за формою та змістом методичних заходів районним методичним кабінетом суттєво впливає на розвиток сучасного стилю педагогічного мислення.

     У школах району навчається 3674 дітей. Системною та результативною на рівні окремого навчального закладу та на рівні району є організація роботи з обдарованими дітьми. Районний учнівський елітарний клуб «Олімп» об’єднує переможців та призерів обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, змагань, олімпіад, турнірів. До «Золотого фонду Старовижівщини» щорічно заноситься до 60 номінантів у 4 номінаціях.

    У нас є досягнення. У нас є результат. Ми маємо спільне бачення стратегії розвитку навчального закладу. Якщо ми прагнемо рухатися до якісної освіти, ми маємо довестити, що вона є на Старовижівщині!

     Успіхів нам усім у спільній роботі! Нових вражень! Приємних відкриттів!

     Запрошуємо всіх відвідувачів сайту до конструктивного та професійного діалогу!

 

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net