GOLOVNA - Садимо ліс
В період з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 15 квітня (День Довкілля) Старовижівським держлісгоспом та відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводився районний етап Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»
GOLOVNA -  Конкурс екологічних агітбригад
Конкурс екологічних агітбригад став чудовою традицією звітувати про корисні дії для збереження рідної природи. 21 лютого 2017 року відбувся черговий конкурс екологічних колективів, в якому взяли участь школи І-ІІІ ступенів. Згідно з положенням команди представляли виступи на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».
GOLOVNA - Районний конкурс читців поезії Лесі Українки
3 лютого в актовій залі НВК відбувся районний конкурс читців поезії Лесі Українки, присвячений 146-й річниці від дня її народження.
GOLOVNA - Обласний семінар директорів опорних шкіл
Семінар став свідченням прагнення сучасної сільської школи до інтеграції освітніх, соціокультурних програм для дітей та дорослих, до об’єднання зусиль жителів громади, місцевої влади, громадських організацій, спонсорів, педагогічного та учнівського колективів для вирішення нагальних проблем сьогодення.
GOLOVNA - Творчі звіти шкіл
Творчий звіт – це своєрідний фінал атестації школи, це можливість отримати ще одну оцінку діяльності школи зі сторони колег, однодумців, професіоналів-управлінців. Й тому, без сумніву, творчі звіти вкотре продемонстрували, що загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смолярі та загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Кримне були і залишаються невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення.
GOLOVNA - Посміхнемось щиро Вишні
Районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» проходив у трьох номінаціях: «Вишневі усмішки», «Власні усмішки» та «Веселий пензлик»
GOLOVNA - Обласний конкурс трудових аграрних об'єднань
Трудове аграрне об’єднання «Хлібороб» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смолярі, керівник Філонюк Ніна Миколаївна
GOLOVNA - Творчий звіт ЗОШ І-ІІ ст. с. Текля
Проведення творчого звіту після завершення атестаційної експертизи навчального закладу стало вже традиційним для шкіл району. Після тривалої перерви першою школою, яка провела такий захід для керівників навчальних закладів, стала ЗОШ І-ІІ ст. с. Текля, яка 25 травня 2016 року приймала гостей – директорів шкіл на чолі з начальником відділу освіти Старовижівської РДА В.Яриніч.
 
   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net