zvit Tekla 1

   Проведення творчого звіту після завершення атестаційної експертизи навчального закладу стало вже традиційним для шкіл району. Після тривалої перерви першою школою, яка провела такий захід для керівників навчальних закладів, стала ЗОШ І-ІІ ст. с. Текля, яка 25 травня 2016 року приймала гостей – директорів шкіл на чолі з начальником відділу освіти Старовижівської РДА В.Яриніч.
   Програма заходу була цікавою та змістовною. Зустрічали гостей вітаннями директор школи Лащук Галина Василівна та учні школи. А флешмоб «Я люблю Україну» лише додав яскравості та емоційності цій зустрічі. Лідери учнівського самоврядування познайомили присутніх з колективними творчими справами, які стали реальним відображенням девізу «Всі дружно працюємо, разом школу мрій будуємо». Для педагогічного колективу важливим було вирішення професійної проблеми реалізації творчого потенціалу в ході проведення ділової гри «Учитель моєї мрії». А гуртківці школи запросили гостей відвідати «Країну маленьких чарівників».
     Перебуваючи у цій школі, всі присутні відчули неповторну атмосферу особливого світу, світу дорослих та дітей, який професію вчителя перетворює на мистецтво.
     Щира подяка педагогічному та учнівському колективу за творчість та професійний злет, вміння віднайти свято серед сірих буднів.
Творчий звіт – це своєрідний фінал атестації школи, це шанс запрезентувати досягнення учнівського та педагогічного колективу перед освітянським загалом, це можливість отримати ще одну оцінку діяльності школи зі сторони колег, однодумців, професіоналів-управлінців. І саме така оцінка, мабуть, для загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Текля була надзвичайно важливою та цінною, неупередженою та об’єктивною. 

zvit Tekla 2   zvit Tekla 4   zvit Tekla 13   zvit Tekla 8

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net