7 9.06.2016 2 7 9.06.2016 1 

     Програма таборування була насиченою: навчання основам військової справи, першої домедичної допомоги, спортивні змагання, бесіди, зустрічі та різноманітні конкурси. Діти під керівництвом своїх наставників облаштували наметове містечко.
    На церемонії відкриття «Старовижівської Січі» голова Старовижівської районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Яриніч, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Люклянчук наголосили на актуальності військово-патріотичного виховання та морального та фізичного загартування учнівської молоді та побажали школярам гарного відпочинку та успішного виконання програми таборування.
     Директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Петро Муравчук забезпечив музичне озвучення та організував для учасників конкурс української патріотичної пісні. В перший день таборування відбулася презентація команд, дискотека та відеолекція про події Революції Гідності.
Ранок наступного дня розпочався з ранкової руханки. Працівники Старовижівського відділення Ратнівського відділу поліції - заступник начальника, майор поліції Микола Голуб, старший інспектор сектору ювенальної превенції, лейтенант поліції Ярослав Кислюк, інспектор, лейтенант поліції Дмитро Баранов та поліцейський Тарас Вареник продемонстрували учасникам таборування зразки зброї, спецзасоби та амуніцію, які є в арсеналі Національної поліції. Діти мали змогу приміряти на себе їх спорядження, задати цікаві питання.
     Дещо пізніше до «Старовижівської Січі» прибули інструктори Волинського центру військово-патріотичного виховання «Волинська Січ» та Військово-патріотичного центру «3-й полк», НР «Державницької Ініціативи Яроша» на чолі з Сергієм Дружиновичем. Вони поспілкувалися з дітьми, провели тренування та поділились досвідом. Діти уважно слухали правила поводження зі зброєю, кожен мав можливість спробувати себе у користуванні зброєю з різних позицій, а також зібрати-розібрати автомат. Захопливо слухали розповіді з історії від друга Таїра.
     По обіді наставники команд Валентин Зубчик, Володимир Вавриш, Іван Денисюк, Василь Гуль провели заняття з вогневої і тактичної підготовки, тренування у подоланні смуги перешкод. Медична сестра Аліна Мазур познайомила таборят з правилами та практичними прийомами з надання першої медичної допомоги.
     В той же день відбулася зустріч учасників таборування з Віктором Грабовцем, який розповів про нелегкі будні військової служби в зоні АТО. Ввечері, біля ватри, під мелодії українських пісень відбулася ще одна зустріч. «Старовижівську Січ» відвідав Іван Омельчук, депутат районної ради, який подарував командам футбольні та волейбольні м'ячі.
     В останній день, незважаючи на невеликий дощ, було проведено змагання на туристсько-спортивній смузі перешкод за програмою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл («Джура») та підведено підсумки таборування.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net