angliyska tuzden 2    На завешення Року англійської мови в усіх навчальних закладах провели Тиждень англійської мови. Вчителі вирішили провести його більш яскравим та захоплюючим, намагаючись залучити якомога більше учнів, адже цього року він був присвячений ще й відомому письменнику і драматургу Вільяму Шекспіру, на відзначення 450-річчя від дня його народження та 400-річчя від дня його смерті.
      Протягом Тижня вчителями англійської мови були підготовлені та проведені цікаві і продумані заходи, які дали змогу залучити всі вікові групи дітей від початкової школи до старшокласників. Переважна більшість їх була присвячена англійському драматургу Вільяму Шекспіру.
      Відкриті уроки, конкурси читців сонетів, конкурси на кращу ілюстрацію до його творів відбулися в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смолярі, в ЗОШ І-ІІ ст. с. Журавлине та в ЗОШ І-ІІ ст. с. Рокита. В ЗОШ І-ІІ ст. с. Седлище, в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка, в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове на засідання літературних віталень учні глибше знайомились із життєвим і творчим шляхом великого драматурга, ставили театралізовані дійства уривків драматичних творів письменника. У ці дні школи були прикрашені цікавими стіннівками про Англію та англомовні країни, плакатами присвяченими літературному життю Англії. В НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка було організовано відеоперегляди та відеопроекти «Windows on Britain», «Christmas traditions in Great Britain». ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне організували відеоподорож «Ми вивчаємо Великобританію».
      Британською Радою 14 грудня було визначено як Всеукраїнський День англійської мови. Відкриті уроки англійської мови, масові заходи за участю всіх учнів, конкурси малюнків і стіннівок зробили його справді святковим. Учні НВК, які вивчають німецьку мову як другу іноземну мову, теж приєдналися до святкових заходів, адже наступний 2017 рік оголошено Роком німецької мови в Україні. Здрастуй Рік німецької мови!

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net