veseli starti 17 1  9 лютого цього року в спортивній залі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» смт Стара Вижівка відбувся ІІ (районний) етап обласного фестивалю «Веселі старти».
      Метою фестивалю є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя, підвищення мотивації до занять фізичною культурою та спортом, організація активного відпочинку дітей та формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду. Цю мету відображає гасло «Здорові діти – здорова нація».

      Подібні змагання серед школярів початкових класів в нашому районі стали традиційними, адже започатковані Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом освіти ще 2010 року. На початку з четвертокласниками нашої школи-гімназії змагалися ровесники з Ратнівсткого, Любомльського, Ковельського та Шацького районів, з 2014 р. до фестивалю долучилися школярі кількох сільських шкіл Старовижівщини. Та незмінно перемагали старовижівчани. Вони ж стали першими володарями запровадженого народним депутатом України Степаном Івахівом в 2016 році перехідного Кубка «Веселі старти» та призерами обласного Фестивалю.
      Гучними оплесками зустрічали вболівальники не тільки господарів, а й команди суперників із ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне, с. Кримне, с. Смідин, танцювальний гурт «Непосиди». Важко передати словами емоції, які вирували в залі під час проведення веселих та динамічних естафет «Садіння картоплі», «Флорбол», «Стрибунці», «Фітбол». В кожній з них юні спортсмени мали можливість проявити не лише швидкість, спритність та інші фізичні якості, а й командну волю до перемоги. Саме це і стало визначальним у визначенні призерів та команди-переможця. Володарем перехідного Кубка Степана Івахіва стали вихованці Оксани Жилки.
      Представник добродійного фонду «Патріоти Волині» Володимир Бащук від імені Степана Івахіва, вручаючи призерам солодоші, флорбольні клюшки, побажав нових перемог.
      Зичимо успіху команді старовижівчан на змаганнях обласного рівня, які відбудуться незабаром у Луцьку, в спорткомплекі «Адреналін-Сіті».

veseli starti 17 2      veseli starti 17 3

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net