На церемонії відкриття голова Старовижівської районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова Старовижівської районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Яриніч наголосили на актуальності військово-патріотичного виховання та морального та фізичного загартування учнівської молоді та побажали школярам гарного відпочинку та успішного виконання програми таборування. «Старовижівську Січ». До вітань очільників районної влади долучилися Юрій Поліщук, депутат Волинської обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, Петро Муравчук, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Віктор Куртін, заступник командира військової частини А 1141 Національної гвардії України, Віктор Грабовець, представник Старовижівського райвійськкомату.
По обіді першого дня представники Національної гвардії провели з учасниками таборування заняття з медичної допомоги на етапі «Під вогнем» та з тактичної підготовки «Дії підрозділів НГУ під час виконання завдань». За програмою навчально-польових зборів учнів 10 класів викладачі Захисту Вітчизни провели заняття з вогневої підготовки – стрільбу з пневматичної гвинтівки та страйкбольних приводів, тренування з неповного розбирання та збирання автомата. Вечір української пісні продовжила дискотека, учасники переглянули фільм «Кіборги».
Ранок наступного дня розпочався з ранкової руханки. Після сніданку продовжилися заняття за планом навчально-польових зборів, тренування з подолання смуги перешкод.
Дещо пізніше до «Старовижівської Січі» з Ковеля прибули волонтери громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Буг» на чолі з Олександром Калюжним. Учасники таборування ознайомилися зі зразками сучасного стрілецького озброєння, пройшли короткий курс снайперської та мінно-інженерної підготовки, відпрацювали прийоми володіння автоматом, зі стрільбою холостими патронами на тактичному полі.
В останній день було проведено змагання з кросу, де команда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини посіла ІІІ місце, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне – ІІ місце, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин – І місце. В туристсько-спортивній смузі перешкод за програмою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл («Джура») відзначилися представники з Кримного (ІІІ місце) та Буцина (ІІ місце), а перемогу святкували юнаки та дівчата із Серехович. Під час церемонії закриття було підведено підсумки таборування, переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, подяками відзначені викладачі Захисту Вітчизни Гуль Василь Карпович та Грушко Ігор Володимирович.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net