Новостворений інклюзивно-ресурсний центр розташований на базі НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка. Він обслуговуватиме дітей з усього району, включаючи ОТГ. 
Фахівці інклюзивно-ресурсного центру забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання. Послуги центру будуть безкоштовними для їх батьків. Центр має освітні осередки, зокрема, для занять лікувальною фізкультурою, іграми, куточок логопеда та відпочинку.
З нагоди відкриття особливої освітньої установи відбулися урочистості за участі представників влади, громадськості та власне майбутніх вихованців.
Відкривали центр – голова Старовижівської РДАї Анатолій Бринчук, голова Старовижівської районної ради Юрій Кудацький, селищний голова Володимир Семенюк, заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадмінітсрації Ангеліна Корець та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Валентина Яриніч.


   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net