IMG 2597  IMG 2599 

7 вересня 2018 року на базі Колківського вищого професійного училища відбувся обласний зліт трудових аграрних об'єднань школярів «Турбота юних тобі, Україно!»
Участь у зльоті взяли 15 закладів загальної середньої та позашкільної освіти та 1 заклад професійно-технічної освіти (Колківське ВПУ).
У його рамках проведено творчий звіт виробничих бригад, аграрних учнівських об’єднань, презентацію виставки «Щедрість рідної землі. На виставку юні аграрії представили зразки сільськогосподарської продукції та подали матеріали у вигляді колекцій, стендів, альбомів, щоденників дослідницької роботи, фотографій, звітів.
У відкритому захисті дослідницьких робіт учні представили результати та практичне значення досліджень з різних напрямів сільського господарства за секціями «Рослинництво», «Овочівництво» та «Садівництво».
Делегація Старовижівського району, яку представляло трудове аграрне об’єднання «Трудолюби» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне та с. Любохини (керівники Павлович Людмила Федорівна та Вавриш Світлана Іванівна), за підсумками членів журі, посіла ІІ місце. А учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка Семенюк Ірина з науковою роботою «Вплив добрив на ріст, розвиток та врожайність томатів» зайняла ІІІ місце (керівник Новік Тамара Адамівна, вчитель біології).
Молодці!!! Вітаємо з перемогою!

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net