This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.


Наш район представляли педагоги: Тетяна Оксенчук, Марія Усік, Ольга Павлович, Віталій Яговець, Артем Курочка, Віктор Микитюк, Павло Павлюк, також працівники відділу освіти, молоді та спорту: Валентина Яриніч, Олена Бащук, Тетяна Люклянчук, Надія Ковальчук, Тарас Каліщук, Юрій Віткалюк, Володимир Бондар та викладачі професійного ліцею: Анатолій Хлапук, Юрій Супрунович, Інна Сачанюк, Дмитро Ростун, Ольга Семенюк, Сергій Сливка та Наталія Письменна.
Згідно програми в перший день педагоги показували свої вміння у спортивному орієнтуванні. Для них це були особисто-командні змагання за вибором,які проходили в навколишньому лісовому масиві біля озера Глухівське. І місце у напруженій боротьбі серед чоловіків виборов Павло Павлюк, а серед жінок – ІІІ місце – Марія Усік. Загалом наша команда зайняла ІІ місце та стала срібним переможцем. Управлінці та викладачі ПТЛ змагалися у проходженні дистанції з ТПТ «Смуга перешкод». Хоча вона і була короткою, проте вимагала від учасників великих фізичних зусиль та туристських навичок для її подолання.ІІ загальнокомандне місце у даному виді вибороли викладачі професійного ліцею, управлінці були 4.
Цього ж дня учасники змагань демонстрували свої вміння у конкурсі кашоварів. Приємно, що управлінці приготували найсмачнішу страву і зайняли І місце, а викладачі ПТЛ – ІІ.
На другий день змагань на освітян чекала запекла боротьба у командних змаганнях з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод». Вони долали навісні переправи, водну ділянку по жердинах, траверс скельної ділянки, спускалися по вертикальних перилах, транспортували потерпілого. Дані випробування вимагали від учасників великих зусиль та навичок, вміння працювати як в парі, так і в команді. Беззаперечними переможцями у своїй групі стали наші педагоги – Віталій Яговець, Ольга Павлович, Павло Павлюк, Тетяна Оксенчук та Артем Курочка. Учасники управлінської команди та ПТЛ в цей день змагалися в естафеті зі спортивного орієнтування, яка проходила неподалік озера Глухівське на відкритій місцевості. Управлінці у цьому виді були п’ятими, а працівники ПТЛ – другими.
Найбільше запам’ятався кожному конкурс туристської самодіяльності. Учасники організували справжній гала-концерт, де показали високу майстерність виконання, оригінальність та почуття гумору. Управлінці зі своєю власною авторською піснею були у конкурсі другими.
В останній день змагань учасники змагались у 3-х етапній комбінованій естафеті з водного та велосипедного туризму. Від кожної команди участь у ній брали по 4 учасники. Тетяна Оксенчук, Надія Ковальчук та Наталія Письменна долали дистанцію «Велокрос» (вузькі проїзди, круті повороти), Віктор Микитюк і Оля Павлович, Володимир Бондар і Тетяна Люклянчук, Дмитро Ростун та Інна Сачанюкпроходили ворота на байдарці, Артем Курочка,Тарас Каліщукта Сергій Сливка – демонстрували вміння на дистанції «Фігурне водіння велосипеду» (гойдалка, ворота, перенесення кільця та предмету, стоп-лінія). У цьому виді змагань управлінці стали переможцями, зайнявши І місце, працівники ПТЛ – другими , а наші вчителі– 4.
В результаті напруженої боротьби серед команд з числа педагогічних працівників навчальних закладів наші педагоги посіли почесне ІІ загальнокомандне місце, поступившись лише освітянам Луцького району. Команда управлінців у загальному заліку була 4, а викладачі професійного ліцею вперше вибороли срібні нагороди.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій, кубками та медалями.
Ці дні були наповнені доброю порцією позитивних емоцій, співом під гітару біля вечірнього багаття, куштуванням туристських страв, спогадами про пройдені кілометри, курйози та різні небилиці.
Такі змагання, які щорічно проводяться напередодні Всесвітнього Дня туризму сприяють зміцненню дружніх зв’язків між освітянами області, сприяють обміну досвідом, пропагують здоровий спосіб життя та хорошу форму активного відпочинку.

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net