Ці традиційні змагання щороку проводить Волинський Центр туризму, спорту та екскурсій. Для наших спортсменів участь у таких змаганнях – це великий досвід. Протягом трьох днів юні орієнтувальники змагались за першість у п’яти вікових групах від 10 до 16 років, долали дистанції від 1 до 4 км у пошуках контрольних пунктів.

30 жовтня 2018 року учасників змагань гостинно приймала Маневиччина. 11команд, понад 300 спортсменів вийшли на старт першого дня змагань. Попри велику конкурентність наші старовижівськіорієнтувальники показали високі результати та майстерність. Переможцями у своїх вікових групах стали Юрій Солодуха (ІІ місце) та Вікторія Терещук (ІІ місце). Достойно виступили також Олександр Ярмолюк, Роман Микитюк, Олег Ковальчук, Олександр Дричик та Анна Панасюк. В загально-командному заліку наші спортсмени вибороли І місце, стали переможцями змагань і були нагороджені кубком та грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, а в особистому заліку в кожній групі – дипломами Волинського Центру туризму, спорту та екскурсій.
31 жовтня юні орієнтувальники змагались на околицях селища Шацьк. Цього дня на старт вийшли понад 200 учасників з 6 районів області. В наполегливій боротьбі лідерами та переможцями змагань стали Марія Філюк (І місце), Олександр Ярмолюк (І місце), Олег Ковальчук (ІІ місце), Олександр Худик (ІІІ місце),Наталія Гупік (І місце), Соломія Оксенчук (ІІІ місце) та Роман Коноюк (ІІІ місце). І знову кубок переможців дістався нашим орієнтувальникам.
01 листопада поблизу с. Смолигів Луцького району відбувся третій заключний день змагань. На старт прибули 212 учасників з 14 районів області. Головним завданням учнів було подолати всю дистанцію, не здатися і не зламатися ні фізично, ні психологічно, адже попереду були два дні важких стартів. З цим завданням юні спортсмени впоралися на відмінно. І знову вітальні слова лунали на адресу Олександра Худика (І місце), Соломії Оксенчук ( І місце), Емілії Зінюк (ІІІ місце) та Сашка Можелюка (ІІІ місце). Команда Старовижівського району в цей день стала срібним призером даних змагань, поступившись лише команді міста Луцька.
Перемоги даються нелегко. Їм передують тривалі тренування, які проводять досвічені наставники. Хочеться висловити щиру подяку Тетяні Оксенчук, Віктору Микитюку, Павлу Павлюку та Віталію Яговцю за їх зусилля, які вони доклали для підготовки юних переможців. А учням побажати вдалих стартів та високих результатів в наступних різноманітних змаганнях.