Ця своєрідна учнівська олімпіада допризовної молоді Старовижівського району проведена вдруге, а її метою є активізації військово-патріотичного виховання, підвищення рівня підготовки молоді до військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях, популяризація фізичної культури і спорту серед допризовної молоді, відзначення 27-річниці Збройних Сил України та виявлення переможців серед загальноосвітніх шкіл району.

  • Учасниками Першості стали збірні команди учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка (всього 33 юнаків та дівчат з 11 закладів освіти). До програми включено випробування з чотирьох розділів предмета «Захист Вітчизни»: «Вогнева підготовка», «Прикладна фізична підготовка», «Основи цивільного захисту», «Основи медичних знань».

Особиста та командна першість визначалася серед учасників у стрільбі з пневматичної гвинтівки, у комплексній силовій вправі, неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, наданні першої домедичної допомоги (накладання шини з підручного матеріалу на стегно) та у виконанні нормативу з одягання протигазу.
Першість проведено за підтримки Старовижівського районного військового комісаріату, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Старовижівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Під час урочистого відкриття Першості до старшокласників з вітальним словом звернулися Юрій Віткалюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА та Петро Муравчук, директор РЦ СССДМ. Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка презентували роботу гуртків військово-патріотичного спрямування.
Кращі результати у виконанні нормативів показали:
1. Стрільба з пневматичної гвинтівки
Дричик Олександр та Дричик Станіслав (29 очок з 30), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин, Шавук Іван (29) та Динюк Анна (27), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне;
2. Комплексна силова вправа
Дричик Олександр (78 разів), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин, Сливка Марія (29 разів), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне та Гурська Анастасія (30), учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сереховичі.
3. Неповне розбирання автомату та складання автомату після неповного розбирання
Динюк Анна (18,9 с), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне. Солодуха Юрій (23,15 с), НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка.
4. Надання першої допомоги при переломах (накладання шини з підручного матеріалу на стегно)
Дричик Олександр (29,7 с), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин, Сливка Марія (34,3 с), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне
5. Одягання протигазу ЦП-5
Цибень Марія (2,3 с), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смолярі та Дричик Станіслав (3,6 с), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин
В загальнокомандному заліку третє місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (Шавук Іван, Михайлюк Іван та Дричик Анна), друге місце здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. Глухи (Бащук Микола, Станько Владислав та Кіпень Анна). Перемогу святкували представники буцинської команди – Дричик Олександр, Дричик Станіслав та Гупік Богдана. Призери та переможці Першості були відзначені грамотами відділу освіти, молоді та спорту та Старовижівського РЦ СССДМ.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net