This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Програмою конкурсу в цьому році було передбачено: презентація діяльності колективу «Екологічна просвіта в дії», тривалість виступу 3-5 хвилин. Колектив презентував еколого-просвітницьку діяльність та природоохоронну діяльність, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням плакатів, малюнків та фотографій; та творчий виступ екологічного змісту на тему «Моя мала Батьківщина» - (виступ до 15 хвилин). Виступи колективів поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Варто зазначити, що існуючі проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній та інших формах. Виступи були оригінальними та передавали власний досвід і результати природоохоронної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища.
Перше місце здобули команди «Еколайф» (с. Буцин) та «Шанс» (с. Глухи), друге – «Надія» (с. Смолярі) та «Земляни.UA» (с. Кримне), третє – Екос» (с. Сереховичі) та «Еко-Варта» ( с. Стара Гута).
Дякуємо всім командам за цікаві і змістовні виступи, а агітколективам «Еколайф» (с. Буцин) та «Шанс» (с. Глухи) бажаємо перемоги в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 12 та 13 березня в смт Маневичі та м. Луцьку.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net