Програмою конкурсу в цьому році було передбачено: презентація діяльності колективу «Екологічна просвіта в дії», тривалість виступу 3-5 хвилин. Колектив презентував еколого-просвітницьку діяльність та природоохоронну діяльність, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням плакатів, малюнків та фотографій; та творчий виступ екологічного змісту на тему «Моя мала Батьківщина» - (виступ до 15 хвилин). Виступи колективів поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Варто зазначити, що існуючі проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній та інших формах. Виступи були оригінальними та передавали власний досвід і результати природоохоронної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища.
Перше місце здобули команди «Еколайф» (с. Буцин) та «Шанс» (с. Глухи), друге – «Надія» (с. Смолярі) та «Земляни.UA» (с. Кримне), третє – Екос» (с. Сереховичі) та «Еко-Варта» ( с. Стара Гута).
Дякуємо всім командам за цікаві і змістовні виступи, а агітколективам «Еколайф» (с. Буцин) та «Шанс» (с. Глухи) бажаємо перемоги в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 12 та 13 березня в смт Маневичі та м. Луцьку.

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net