levenyaУ 2016-2017 н. р. Всеукраїнський фізичнний конкурс „Левеня" відбудеться 5 квітня 2017 року.

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2003 №467 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" конкурс проводиться щорічно на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, активізації творчої діяльності вчителів, формування методичних рекомендацій до навчальних програм та нових підручників за результатами конкурсу.

      У 2001 році перший конкурс проводився лише для львівських школярів. В день проведення конкурсу в ліцеї зібралося 159 учнів 7-8 класів з багатьох львівських шкіл.
      Розпочинаючи цей конкурс хотіли не тільки зацікавити фізикою більшу кількість школярів, а й просто переконати розумних і здібних дітей, які вважають себе з молодших класів математиками (адже фізика з"являється в шкільній програмі лише в 7 класі), що фізичні задачі можуть бути не менш захоплюючими, ніж математичні. Наступного року запропоновано конкурсні завдання для всіх школярів України.
      Закінчився черговий конкурс "Левеня″, в розпалі підготовка до нового конкурсу. Всі сподіваємось, що участь в ньому дозволить школярам з різних шкіл України не тільки порівняти рівень своїх знань з фізики з рівнем ровесників, але й підготуватись до наступних вступних тестів до спеціалізованих шкіл, ліцеїв чи вузів.
      У Волинській області організацію та проведення конкурсу здійснює Волинська обласна Мала академія наук (43024, м. Луцьк, вул. Чорновола, 3, каб. 212). Регіональний координатор конкурсу – Бурбела Олена Федорівна, методист ЦНТТУМ, тел. 03322 57 004, 067 836 49 80. Координатор конкурсу у Старовижівському районі - Грабовець Віктор Каленикович, методист РМК, тел. 03346 21 980.

      Методичні рекомендації щодо організації та проведення конкурсу

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net