This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

levenyaУ 2016-2017 н. р. Всеукраїнський фізичнний конкурс „Левеня" відбудеться 5 квітня 2017 року.

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2003 №467 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" конкурс проводиться щорічно на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, активізації творчої діяльності вчителів, формування методичних рекомендацій до навчальних програм та нових підручників за результатами конкурсу.

      У 2001 році перший конкурс проводився лише для львівських школярів. В день проведення конкурсу в ліцеї зібралося 159 учнів 7-8 класів з багатьох львівських шкіл.
      Розпочинаючи цей конкурс хотіли не тільки зацікавити фізикою більшу кількість школярів, а й просто переконати розумних і здібних дітей, які вважають себе з молодших класів математиками (адже фізика з"являється в шкільній програмі лише в 7 класі), що фізичні задачі можуть бути не менш захоплюючими, ніж математичні. Наступного року запропоновано конкурсні завдання для всіх школярів України.
      Закінчився черговий конкурс "Левеня″, в розпалі підготовка до нового конкурсу. Всі сподіваємось, що участь в ньому дозволить школярам з різних шкіл України не тільки порівняти рівень своїх знань з фізики з рівнем ровесників, але й підготуватись до наступних вступних тестів до спеціалізованих шкіл, ліцеїв чи вузів.
      У Волинській області організацію та проведення конкурсу здійснює Волинська обласна Мала академія наук (43024, м. Луцьк, вул. Чорновола, 3, каб. 212). Регіональний координатор конкурсу – Бурбела Олена Федорівна, методист ЦНТТУМ, тел. 03322 57 004, 067 836 49 80. Координатор конкурсу у Старовижівському районі - Грабовець Віктор Каленикович, методист РМК, тел. 03346 21 980.

      Методичні рекомендації щодо організації та проведення конкурсу

 

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net